Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

WARGA MAIPs MENU

Sila klik pada butang 'log masuk' di menu utama untuk paparan menu warga MAIPs.
ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq my contact my feedback my sitemap my
faq my contact my feedback my sitemap my

 

 

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Pn. Nurhanis binti Ali
Pn. Nurhanis binti AliPenolong Pegawai Tadbirhanis@maips.gov.my
Pn. Salizah binti Suki
Pn. Salizah binti SukiPembantu Tadbir Kanansalizah@maips.gov.my
Pn. Noraniza binti Daud
Pn. Noraniza binti DaudPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Sumber Manusia)noraniza@maips.gov.my
En. Azree bin Alimin
En. Azree bin AliminPenolong Pegawai Tadbir (Seksyen Aset dan Stor)azree@maips.gov.my
Pn. Norlela binti Abu
Pn. Norlela binti AbuPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)norlela@maips.gov.my
 Pn. Norhafiza binti Hussin
Pn. Norhafiza binti HussinPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Aset dan Stor)norhafiza@maips.gov.my
Pn. Azlina binti Kasa
Pn. Azlina binti KasaPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Pentadbiran AM)azlina@maips.gov.my
En. Aminuddin bin Abdul Hamid
En. Aminuddin bin Abdul HamidPembantu Operasi
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar Pemandu
En. Jonaidi bin Abdul Rahman
En. Jonaidi bin Abdul RahmanPemandu
En. Ahmad Kamel bin Mahamood
En. Ahmad Kamel bin MahamoodPemandu
Pn. Farah Azila binti Abdul Halim
Pn. Farah Azila binti Abdul HalimPembantu Awam
En. Mohd Syukri bin Said
En. Mohd Syukri bin Said Pembantu Awam
En. Rizuwan bin Hamid
En. Rizuwan bin HamidPembantu Awam
En. Mazlan bin Jasin
En. Mazlan bin JasinPembantu Awam

Please publish modules in offcanvas position.