Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Archive MAIPs

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

Log in

A- A A+
MAIPs Staff

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

Public
SERVICES
DOWNLOAD
- Saturday, 24 February 2018 11:28

MAIPs Komited Jadi Ejen Perubahan

- Wednesday, 21 February 2018 09:28

Sekolah Sukan Bukit Chabang Dijangka Siap Pada 2020

- Wednesday, 14 February 2018 07:28

MAIPs Sumbang 'Buggy' Untuk Masjid Al-Aqsa

- Tuesday, 13 February 2018 07:28

Imam Masjid Al-Aqsa Kunjungi Raja Muda Perlis

- Monday, 05 February 2018 06:28

Raja Muda Perlis Sertai Kayuhan Amal

- Sunday, 04 February 2018 06:28

Raja Muda Perlis Terima Kunjungan Delegasi UAE

- Sunday, 28 January 2018 05:28

Dr. Basri Penyandang Pertama Kursi Jamalullail

- Saturday, 27 January 2018 04:28

Majlis Pemasyhuran Penyandang "KURSI JAMALULLAIL"

- Saturday, 27 January 2018 03:28

"KURSI JAMALULLAIL" MAIPs

- Friday, 26 January 2018 02:28

Ahmad Sirajuddin Dilantik Imam Besar Perlis

- Wednesday, 24 January 2018 02:28

MAIPs Sumbang RM500,000 Kepada SAIM Dan SAIR

- Wednesday, 17 January 2018 02:28

Perkampungan Sunnah dan Perlis Marathon

Please publish modules in offcanvas position.