Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Archive MAIPs

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

Log in

A- A A+
MAIPs Staff

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

Public
SERVICES
DOWNLOAD
- Thursday, 08 January 2015 00:27

Floods: Perlis sends convoy to help those in need

- Wednesday, 19 November 2014 00:27

Raja Muda Perlis Terima Menghadap Imam Masjid Nabawi

- Tuesday, 01 July 2014 00:27

Raja Muda Cycles To Meet The People

- Monday, 30 June 2014 00:27

When a Prince cycles to meet the people

- Sunday, 20 April 2014 00:27

Sumbangan Zakat Perniagaan BIMB

- Saturday, 15 March 2014 00:27

MAIPs Lancar Kempen 'Doa Keselamatan MH370'

- Wednesday, 15 January 2014 00:27

MAIPs Beri Tumpuan Bina Masa Hadapan Islam

- Tuesday, 14 January 2014 00:27

Tuanku Raja Muda Perlis lawat Fanar di Doha

- Tuesday, 07 January 2014 00:27

MAIPs Peduli Bil.4/2014

- Thursday, 02 January 2014 00:27

Penerimaan Zakat Perniagaan

- Thursday, 02 January 2014 00:27

MAIPs Peduli Bil. 1/2014

- Wednesday, 04 December 2013 00:27

RAJA MUDA PERLIS MAHU AMALAN WAKAF DIPERKUKUH

- Thursday, 14 March 2013 00:19

TUNAS POTENSI

Please publish modules in offcanvas position.