Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Unit Pentadbiran

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

bahis siteleri casino siteleri deneme bonusu veren siteler bahis siteleri nakliyat firmaları istanbul eşya depolama istanbul evden eve nakliyat deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler İstanbul evden eve nakliyat evden eve nakliyat eşya depolama İstanbul depolama uluslararası evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat etiler evden eve nakliyat Kurtköy evden eve nakliyat Beşiktaş evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat florya evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat istanbul evden eve nakliyat bonus veren siteler slot siteleri güvenilir bahis siteleri şehirler arası nakliyat Deneme Bonusu Betz Deneme Bonusu Betz 1 Deneme bonusu veren siteler Bonus veren bahis siteleri Casino siteleri Freespin Yatırımsız deneme bonusu Freebet veren siteler Çevrimsiz deneme bonusu veren siteler Slot casino Deneme bonusu forum Bahisikayet.com Deneme bonusu Deneme bonusu veren siteler Bahis forum Forum bahis Bahis forumu Banko tahmin Sosyal içerik platformu
Log Masuk

A- A A+
WARGA MAIPs

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

ORANG AWAM
PERKHIDMATAN
MUAT TURUN
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng

 

 

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan - Unit Pentadbiran

Pn. Nurhanis binti Ali
Pn. Nurhanis binti AliPenolong Pegawai Tadbirhanis@maips.gov.my
En. Azree bin Alimin
En. Azree bin AliminPenolong Pegawai Tadbir (Seksyen Aset dan Stor)azree@maips.gov.my
Pn. Salizah binti Suki
Pn. Salizah binti SukiPembantu Tadbir Kanansalizah@maips.gov.my
Pn. Noraniza binti Daud
Pn. Noraniza binti DaudPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Sumber Manusia)noraniza@maips.gov.my
Pn. Norlela binti Abu
Pn. Norlela binti AbuPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)norlela@maips.gov.my
 Pn. Norhafiza binti Hussin
Pn. Norhafiza binti HussinPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Aset dan Stor)norhafiza@maips.gov.my
Pn. Azlina binti Kasa
Pn. Azlina binti KasaPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Seksyen Pentadbiran AM)azlina@maips.gov.my
Pn. Rosmini binti Md Saad
Pn. Rosmini binti Md SaadPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Unit Keurusetiaan)rosmini@maips.gov.my
En. Mohamad Azuwan bin Azmame
En. Mohamad Azuwan bin AzmamePembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi azuwan@maips.gov.my
En. Aminuddin bin Abdul Hamid
En. Aminuddin bin Abdul HamidPembantu Operasi
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar Pemandu
En. Jonaidi bin Abdul Rahman
En. Jonaidi bin Abdul RahmanPemandu
En. Ahmad Kamel bin Mahamood
En. Ahmad Kamel bin MahamoodPemandu
Pn. Farah Azila binti Abdul Halim
Pn. Farah Azila binti Abdul HalimPembantu Awam
En. Mohd Syukri bin Said
En. Mohd Syukri bin Said Pembantu Awam
En. Rizuwan bin Hamid
En. Rizuwan bin HamidPembantu Awam
En. Mazlan bin Jasin
En. Mazlan bin JasinPembantu Awam
En. Shazlim Bin Dahaman
En. Shazlim Bin DahamanPembantu Awam

Please publish modules in offcanvas position.