Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Administration Unit

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

Log in

A- A A+
MAIPs Staff

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

Public
SERVICES
DOWNLOAD
Management Services and Secretariat Division - Administration Unit

Management Services and Secretariat Division - Administration Unit

Pn. Nurhanis binti Ali
Pn. Nurhanis binti AliPenolong Pegawai Tadbirhanis@maips.gov.my
Pn. Salizah binti Suki
Pn. Salizah binti SukiPembantu Tadbir Kanansalizah@maips.gov.my
Pn. Noraniza binti Daud
Pn. Noraniza binti DaudPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Sumber Manusia)noraniza@maips.gov.my
En. Azree bin Alimin
En. Azree bin AliminPenolong Pegawai Tadbir (Seksyen Aset dan Stor)azree@maips.gov.my
Pn. Norlela binti Abu
Pn. Norlela binti AbuPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)norlela@maips.gov.my
 Pn. Norhafiza binti Hussin
Pn. Norhafiza binti HussinPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Aset dan Stor)norhafiza@maips.gov.my
Pn. Azlina binti Kasa
Pn. Azlina binti KasaPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Pentadbiran AM)azlina@maips.gov.my
En. Aminuddin bin Abdul Hamid
En. Aminuddin bin Abdul HamidPembantu Operasi
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan dan Keurusetiaan
En. Jonaidi bin Abdul Rahman
En. Jonaidi bin Abdul RahmanPemandu
En. Ahmad Kamel bin Mahamood
En. Ahmad Kamel bin MahamoodPemandu
Pn. Farah Azila binti Abdul Halim
Pn. Farah Azila binti Abdul HalimPekerja Rendah Awam
En. Mohd Syukri bin Said
En. Mohd Syukri bin Said Pekerja Rendah Awam
En. Rizuwan bin Hamid
En. Rizuwan bin HamidPekerja Rendah Awam
En. Mazlan bin Jasin
En. Mazlan bin JasinPekerja Rendah Awam

Please publish modules in offcanvas position.