Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Finance Unit

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

Log in

A- A A+
MAIPs Staff

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

Public
SERVICES
DOWNLOAD
Management Services and Secretariat Division - Finance Unit

Management Services and Secretariat Division - Finance Unit

En. Ahmad Fitri bin Mat Isa @ Md Hassan
En. Ahmad Fitri bin Mat Isa @ Md HassanPenolong Akauntanahmadfitri@maips.gov.my
Pn. Nor Fartima binti Mohd Noor
Pn. Nor Fartima binti Mohd NoorPembantu Tadbir Kanannorfartima@maips.gov.my
En. Mohd. Yazid bin Abd. Rahman
En. Mohd. Yazid bin Abd. Rahman Pembantu Akauntanmohdyazid@maips.gov.my
Pn. Nurul Harnini binti Azmi
Pn. Nurul Harnini binti Azmi Pembantu Tadbir Pekeranian Dan Operasinurulharnini@maips.gov.my
Cik Nurazirah binti Azmi
Cik Nurazirah binti Azmi Pembantu Tadbir Pekeranian Dan Operasinurazirah@maips.gov.my
Pn. Siti Najwa binti Abu Bakar
Pn. Siti Najwa binti Abu Bakar Pembantu Tadbir Pekeranian Dan Operasisitinajwa@maips.gov.my
Mohd Firdaus bin Salehuddin
Mohd Firdaus bin Salehuddin Pembantu Am Pejabat

Please publish modules in offcanvas position.