Pejabat SUK perlis

Majlis Agama Dan Istiadat Melayu Perlis - Administration Unit

MAJLIS AGAMA ISLAM DAN ADAT ISTIADAT MELAYU PERLIS

Log in

A- A A+
MAIPs Staff

MAIPs STAFF MENU

Please click Log in button above to enter MAIPs staff menu section.

Public
SERVICES
DOWNLOAD
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng
faq eng contact eng feedback eng sitemap eng

 

 

Management Services and Secretariat Division - Administration Unit

Management Services and Secretariat Division - Administration Unit

Pn. Nurhanis binti Ali
Pn. Nurhanis binti AliPenolong Pegawai Tadbirhanis@maips.gov.my
En. Azree bin Alimin
En. Azree bin AliminPenolong Pegawai Tadbir (Seksyen Aset dan Stor)azree@maips.gov.my
Pn. Salizah binti Suki
Pn. Salizah binti SukiPembantu Tadbir Kanansalizah@maips.gov.my
Pn. Noraniza binti Daud
Pn. Noraniza binti DaudPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Sumber Manusia)noraniza@maips.gov.my
Pn. Norlela binti Abu
Pn. Norlela binti AbuPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Pejabat Ketua Pegawai Eksekutif)norlela@maips.gov.my
 Pn. Norhafiza binti Hussin
Pn. Norhafiza binti HussinPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Aset dan Stor)norhafiza@maips.gov.my
Pn. Azlina binti Kasa
Pn. Azlina binti KasaPembantu Tadbir Pekeranian dan Operasi (Seksyen Pentadbiran AM)azlina@maips.gov.my
Pn. Rosmini binti Md Saad
Pn. Rosmini binti Md SaadPembantu Tadbir Perkeranian dan Operasi (Unit Keurusetiaan)rosmini@maips.gov.my
En. Mohamad Azuwan bin Azmame
En. Mohamad Azuwan bin AzmamePembantu Tadbir Pekeranian dan Operasiazuwan@maips.gov.my
En. Aminuddin bin Abdul Hamid
En. Aminuddin bin Abdul HamidPembantu Operasi
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar
En. Arman Junaidie bin Abu Bakar Pemandu
En. Jonaidi bin Abdul Rahman
En. Jonaidi bin Abdul RahmanPemandu
En. Ahmad Kamel bin Mahamood
En. Ahmad Kamel bin MahamoodPemandu
En. Shazlim Bin Dahaman
En. Shazlim Bin DahamanPembantu Awam
En. Mazlan bin Jasin
En. Mazlan bin JasinPembantu Awam
En. Rizuwan bin Hamid
En. Rizuwan bin HamidPembantu Awam
En. Mohd Syukri bin Said
En. Mohd Syukri bin Said Pembantu Awam
Pn. Farah Azila binti Abdul Halim
Pn. Farah Azila binti Abdul HalimPembantu Awam

Please publish modules in offcanvas position.